Klausytojai kreipėsi į LRT, teigdami pastebėję vis daugiau atvejų, kai Maisto ir veterinarijos tarnyba praneša apie viename ar kitame prekybos centre įsigytą užkrėstą mėsą, kurią galima grąžinti. Klausytojai taip pat klausia, kodėl apie užkrėstą mėsą pranešama praėjus beveik mėnesiui po to, kai ji jau buvo suvartota.
Source link